On Sale

Bluzë për meshkuj

29.99 19.99

Clear

Product price:
Additional options total:
Order total:

+
Shpërndaje dizajnin

Një URL unike do të krijohet për ty që ta shpërndash...

  • Description

    Produkte të kualitetit të lartë të dizajnuara dhe prodhuara në vend, në bashkëpunim me dizajnerë, prodhues dhe shtypës Kosovarë. I gjithë procesi është dizajnuar dhe zbatuar në mënyrë të përgjegjshme dhe në mbrojtje të natyrës.

    Produkt i rrallë
    Ky produkt NUK shitet nëpër shitore.

    Lirime dhe transport falas
    kur blen 2 ose më shumë

    Dërgim brenda 3 ditësh
    kudo brenda Kosovës

    Blerje e sigurt:
    PAYPAL | VISA | MASTERCARD | CASH POSTIERIT

    SKU: N/A
  • Details
    Material

    100% Pambuk, 100% Poljestër

    Washing

    Laje me ujë të vakët, Tharja në maqinë me temperaturë të ulët

    Size

    S, M, L, XL, XXL

  • Reviews (0)

    Reviews

    There are no reviews yet.

    Be the first to review “Bluzë për meshkuj”

RELATED PRODUCTS