On Sale

T-Shirt për femra

19.99 14.99

Clear

Product price:
Additional options total:
Order total:

+
Shpërndaje dizajnin

Një URL unike do të krijohet për ty që ta shpërndash...

 • Description

  Produkte të kualitetit të lartë të dizajnuara dhe prodhuara në vend, në bashkëpunim me dizajnerë, prodhues dhe shtypës Kosovarë. I gjithë procesi është dizajnuar dhe zbatuar në mënyrë të përgjegjshme dhe në mbrojtje të natyrës.

  Produkt i rrallë
  Ky produkt NUK shitet nëpër shitore.

  Lirime dhe transport falas
  kur blen 2 ose më shumë

  Dërgim brenda 3 ditësh
  kudo brenda Kosovës

  Blerje e sigurt:
  PAYPAL | VISA | MASTERCARD | CASH POSTIERIT

  SKU: N/A
 • Details
  Material

  100% Pambuk, 100% Poljestër

  Washing

  Laje me ujë të vakët, Tharja në maqinë me temperaturë të ulët

  Size

  S, M, L, XL, XXL

 • Reviews (0)

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “T-Shirt për femra”

RELATED PRODUCTS