Në zbritje

T-Shirt për meshkuj

19.99 14.99

Hiq

Fito deri në 15 Pikë.

Product price:
Additional options total:
Porosia gjithsej:

Fito deri në 15 Pikë.

+
Shpërndaje dizajnin

Një URL unike do të krijohet për ty që ta shpërndash...

 • Përshkrimi

  Produkte të kualitetit të lartë të dizajnuara dhe prodhuara në vend, në bashkëpunim me dizajnerë, prodhues dhe shtypës Kosovarë. I gjithë procesi është dizajnuar dhe zbatuar në mënyrë të përgjegjshme dhe në mbrojtje të natyrës.

  Produkt i rrallë
  Ky produkt NUK shitet nëpër shitore.

  Lirime dhe transport falas
  kur blen 2 ose më shumë

  Dërgim brenda 3 ditësh
  kudo brenda Kosovës

  Blerje e sigurt:
  PAYPAL | VISA | MASTERCARD | CASH POSTIERIT

  SKU: CEN1
 • Detajet
  Materiali

  100% Pambuk, 100% Poljestër

  Larja

  Laje me ujë të vakët, Tharja në maqinë me temperaturë të ulët

  Madhësia

  S, M, L, XL, XXL

 • Vlerësime (0)

  Vlerësime

  Nuk ka ende vlerësime.

  Vlerëso i pari “T-Shirt për meshkuj”

PRODUKTE TË NGJASHME