Në zbritje

Alieni im

19.99 14.99

Hiq

Product price:
Additional options total:
Porosia gjithsej:

+
 • Përshkrimi

  T-shirt e kualitetit të lartë e dizajnuar dhe prodhuar në vend, në bashkëpunim me dizajnerë, prodhues dhe shtypës Kosovarë. I gjithë procesi është dizajnuar dhe zbatuar në mënyrë të përgjegjshme dhe në mbrojtje të natyrës.

  E kufizuar në kohë
  Ky produkt NUK shitet nëpër shitore.

  Fito transport falas
  kur blen 2 ose më shumë

  Dërgim brenda 3 ditësh
  kudo brenda Kosovës

  Blerje e sigurt:
  PAYPAL | VISA | MASTERCARD | TRANSFER BANKAR | CASH POSTIERIT

  SKU: TAL124
 • Detajet

  S, M, L, XL, XXL

  Zezë, Gri, Bardhë, Kuqe, Portokalli, Verdhë, Bezhë, Gjelbërt, Kaltër, Blu, Blu e errët, Rozë

  100% Pambuk

  Laje me ujë të vakët, Tharja në maqinë me temperaturë të ulët

 • Vlerësime (0)

  Vlerësime

  Nuk ka ende vlerësime.

  Vlerëso i pari “Alieni im”

PRODUKTE TË NGJASHME